Naše služby

Naše firma provádí pokládku zámkové dlažby jak ručně tak strojově. Dále poskytujeme úpravy terénu včetně zemních prací. Navíc jsme schopni zajistit odvoz odpadu a stavební suti vlastními kontajnery. 

Renovujeme zámkovou i plochou dlažbu, odstraníme mechy, lišejníky, nečistoty, zaschlou maltu, oleje a obnovíme barevnost. Speciálním nátěrem umíme dlažbu ochránit proti vodě a olejům. Tento nátěr současně stabilizuje i spáry vyplněné pískem a stává se odolný vůči UV záření.

Proč zámková dlažba

Zámková dlažba se dnes hojně používá při dláždění chodníků, teras, schodů a dalších ploch, které vyžadují zpevnění. Její výhodou je vysoká odolnost jak proti rozmarům počasí tak i vůči mechanickým vlivům. Nevyžaduje žádnou údržbu a přesto vám vydrží sloužit roky. Další výhodou jsou samozřejmě nízké pořizovací náklady a snadná demontáž. V nabídce jsou různé tvary a barevné provedení dlažby, ze které si může zákazník vybrat.

Zámková dlažba se pokládá buď ručně nebo strojově a to podle rozsahu pokládané plochy.

Strojní pokládka zámkové dlažby

Tento způsob využívá speciální kladecí stroje, které umožňují položit stovky metrů čtverečných zámkové dlažby během dne. Používá se na rozsáhlé venkovní plochy.

Ruční pokládka zámkové dlažby

Ruční pokládka se využívá k budování menších ploch, např. příjezdové cesty, chodníčky, schody. Během pokládky se využívají řezačky, lámačky a další stroje potřebné k perfektnímu položení dlažby.

Kontaktní informace

MEGAPLEX s.r.o.
Slavojova 579/9
Praha 2
128 00
Česká republika
IČ:
24288934
DIČ
CZ24288934
Pobočka: Libchavy 11, Ústí nad Orlicí